Wybrany przedmiot nie jest już dostępny, ale może zainteresują Cię podobne przedmioty:
Francja 1 Frank 1920, st. 3+
5g, Ag835
Trytek Numizmatyka
zobacz inne aukcje
Francja 1 Frank 1920
Metal: | srebro 835 |
Waga katalogowa: |
5 g |
Średnica: | 23 mm |
Stempel: | zwykły |
Stan Zachowania: |
3+ |
Mocna patyna.
Sprzedawany przedmiot ukazany na zdjęciach.
Odbiór osobisty: Sklep Kolekcjoner — ul. Edmunda Bałuki 20 — Szczecin — pon-pt (10.00 - 18.00)
Kontakt: E-mail: biuro@sklepkolekcjoner.pl — Tel: 91 431 54 83 — Kom: 604 576 816
Data zakończenia: 28-01-2020 20:55:00
Do końca: zakończona
Stan:
3+
Nr pozycji: 686105
Cena: 12 zł
Użytkownik | Cena | Data |
Licytujący nr 1 | 12 zł | 28-01-2020 20:50:36 |
Licytujący nr 2 | 11 zł | 27-01-2020 23:23:27 |
Licytujący nr 3 | 8 zł | 25-01-2020 20:14:59 |
Licytujący nr 4 | 3 zł | 26-01-2020 12:51:49 |