Back to Top
Gold: 8127.39 PLN   Silver: 92.40 PLN USD: 4.55 PLN   EUR: 4.69 PLN
Mobile version
PL EN
Menu
Price from:

Items per page: 20 50 100

Sort by price Od najniszej Od najwyszej


Szwajcaria, 20 Franków 1896 r.

Condition: 2-

Solis Coins

Niemcy, Prusy, 20 marek 1888 r.

Condition: 3+

Solis Coins

AUSTRALIA 50 centów 2009 SKRZYDLICA

1/2 uncji Ag 999

Condition: L

Fjoda

200

SOLD

MONGOLIA 500 tugrików 2005 SKORPION

25 g Ag 925

Condition: L

Fjoda

140

SOLD

2 zł. złote 1995 rok SUM

Condition: 1

osaml

165

+Add to cart

Niemcy 2 Marki 1902 G Badenia * st. UNC

ciemno-fioletowa patyna z połyskiem menniczym *

Condition: 1

Antykwariat Numizmatyczny Wieczorek

Niemcy , Prusy 2 Marki 1913 Wilhelm II Uniform st. UNC-

śliczna patyna*

Condition: 1

Antykwariat Numizmatyczny WieczorekNumimarket - oferta sklepów numizmatycznych z całej Polski


Numizmatyka rozwija się nieustannie od czasów renesansu i wciąż zyskuje nowych entuzjastów. Należy zwrócić uwagę na to, że numizmatyka to nie tylko hobby - przy odpowiedniej wiedzy, zbieranie monet i banknotów może stać się opłacalną inwestycją! Dzięki odpowiednim zakupom, po kilku latach może okazać się, że wartość danej monety lub banknotu wzrosła parokrotnie.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z numizmatyką i nie wiesz gdzie bezpiecznie kupić numizmaty? Jesteś zapalonym numizmatykiem i szukasz wyjątkowych monet do swojej kolekcji? W obu przypadkach bardzo dobrze trafiłeś! Nasz portal zbiera tysiące ofert największych sklepów numizmatycznych w Polsce w jednym miejscu. Dzięki temu, każdy numizmatyk może kupić poszukiwaną monetę lub banknot nie wychodząc z domu!

W serwisie Numimarket zamieszczone są oferty różnego rodzaju - od monet kolekcjonerskich (w tym m.in. monety złote) i obiegowych, przez stare banknoty, medale i odznaczenia, aż po srebro inwestycyjne oraz złoto (w tym sztabki złota). W naszym portalu można nabyć również akcesoria numizmatyczne, takie jak: wagi jubilerskie, klasery na monety, holdery czy płyny do czyszczenia srebra. Wiele z obecnych tutaj sklepów posiada w ofercie także specjalistyczną literaturę numizmatyczną, dzięki której poszerzysz swoją wiedzę na wybrany temat.

Niemal każdy sklep numizmatyczny, który z nami współpracuje, jest szeroko znany wśród polskiego grona numizmatycznego - nasz portal skupia m.in. takie sklepy jak: Sklep Bielik, Numizmatyka Toruń Artur Brzeziński, e-kolekcjoner.pl,  Cieszyńskie Centrum Numizmatyczne, Małopolskie Centrum Numizmatyczne, FJODA Kraków, czy też Dom Monet. Serwis Numimarket powstał w celu propagowania numizmatyki w Polsce oraz ułatwienia zbierania numizmatów z całego świata.