Back to Top
Złoto: 7405.13 PLN   Srebro: 92.16 PLN USD: 3.94 PLN   EUR: 4.62 PLN
Wersja mobilna
PL EN
Menu

Germania Beasts 2020 5 Mark. Fafnir 2 x 1 oz Geminus

NAKŁAD TYLKO 500 sztuk!!!!

Karkonoski Dom Numizmatyczny Sp.j.
zobacz inne produktyZobacz aukcje tego sprzedającego

 

Germania Beasts 2020 5 Mark. Fafnir 2 x 1  oz Geminus

Germania Beasts - Fafnir Geminus 2 x 1 uncja Ag 999,9
Limitowany nakład 500 monet
Zawiera 2 x 1 uncja czystego srebra 999,9
Awers: Postać Bestii Fafnira
Rewers: ogon Fafnira i dwugłowy orzeł

Z dumą prezentujemy wyjątkowy i rzadki zestaw dwóch ulepszonych monet Fafnir Geminus w edycji specjalnej. Dwa oddzielne obrazy awersu i rewersu tworzą integralny obraz. Aby podkreślić wyjątkowość,  nakład tych monet jest ograniczony do 500 kompletów.

Awers i rewers

Aby podkreślić niesamowitość Fafnira, stworzony został specjalny zestaw dwóch ulepszonych monet uszlachetnionych złotem, rutenem i palladem! Każda moneta z zestawu została pokryta elementami (złoto, ruten i pallad) w inny sposób. Tło jednej monety pokryte jest rutenem, a Fafnir złotem. Efekt na drugiej monecie z zestawu jest odwrotny. Oznacza to, że możesz bez końca podziwiać dwa rodzaje wzorów, złoty lub antracytowy smok w kształcie nieskończoności.

Wizualizacja Fafnira została stworzona w taki sposób, że dwie części jego ciała umieszczone na awersie i rewersie jednej monety tworzą obraz smoka w kształcie znaku nieskończoności. Aby zobaczyć ten efekt, należy obrócić monetę lub umieścić dwie monety z Fafnirem, na awersie i rewersie, jedna nad drugą.

Ograniczona ilość, tylko 500 sztuk, stwarza niezwykłą okazję, aby stać się wyłącznym właścicielem cennych monet. Ulepszony wygląd i eleganckie opakowanie sprawiają, że jest to wspaniały prezent dla numizmatyków, a nawet dla kogoś, kto nie jest zapalonym kolekcjonerem.

Zestawy monet są numerowane, a monety w zestawie oznaczane są jako moneta A i moneta B. Dzięki temu każdy zestaw jest niepowtarzalny i gwarantuje jego autentyczność.


Ilość: sprzedane
Stan: 1
Nr pozycji: 798715

Cena: 1 499