Back to Top
Złoto: 7370.21 PLN   Srebro: 94.10 PLN USD: 3.87 PLN   EUR: 4.57 PLN
Wersja mobilna
PL EN
Menu

Germania Beasts 2020 10 Mark. Fafnir 2 oz

NAKŁAD TYLKO 999 sztuk!!!!

Karkonoski Dom Numizmatyczny Sp.j.
zobacz inne produktyZobacz aukcje tego sprzedającego

 

Germania Beasts 2020 10 Mark. Fafnir 2 oz

Germania Beasts: Fafnir 2 uncje Srebra BU
Limitowany światowy nakład 999 monet
Zawiera 2 uncje czystego srebra 999,9
Awers: Postać Bestii Fafnira
Rewers: Dwugłowy orzeł otoczony postacią Fafnira

Aby podkreślić imponujące wrażenie smoka Fafnir, Germania Mint stworzyła specjalną edycję - Germania Beasts: Fafnir 2 uncje Silver BU - 2 uncjową monetę ze srebra 999,9 z ultra podwójnym reliefem - 4 mm na awersie i 2 mm na rewersie. Wizerunek smoka Fafnir został podniesiony i pokryty nowym efektem specjalnym - Kameleonem - powłoką, która sprawia, że skóra smoka mieni się różnymi kolorami w zależności od padającego światła.

Wizualizacja Fafnira została stworzona w taki sposób, że dwie części jego ciała umieszczone na awersie i rewersie jednej monety, razem tworzą obraz smoka w kształcie znaku nieskończoności. Aby zobaczyć ten efekt, należy obrócić monetę lub umieścić dwie monety z awersem nad rewersem.

Integralną częścią serii Germania jest symbol dwugłowego orła. Na monetach Fafnir orzeł znajduje się na rewersie, otoczony ogonem smoka.

Limitowana ilość 999 sztuk stwarza niezwykłą możliwość zostania wyłącznym właścicielem cennych monet. Ulepszony wygląd i eleganckie opakowanie sprawiają, że jest to wspaniały prezent dla zapalonego numizmatyka lub dla kogoś, kto nie jest zapalonym kolekcjonerem.


Ilość: sprzedane
Stan: 1
Nr pozycji: 798711

Cena: 2 499