Back to Top
Złoto: 8625.89 PLN   Srebro: 101.19 PLN USD: 4.36 PLN   EUR: 4.69 PLN
Wersja mobilna
PL EN
Menu

Czesław Miłczak "Banknoty Polskie i Wzory" wyd. II 2023

Wysyłka gratis! Przedsprzedaż najnowszego katalogu!

CCN - Cieszyńskie Centrum Numizmatyczne
zobacz inne produkty

To aukcja przedsprzedażowa Katalogu Czesław Miłczak "Banknoty Polskie i Wzory" wyd. II 2023.

Wysyłka realizowana będzie na przełomie lutego/marca 2023. 

Katalog wydrukowany jest w limitowanej ilości 900 egzemplarzy.

Cena - 1200 złotych to kwota stała i ustalona przez wydawcę.

Stan: drukarski.

Wydanie dwutomowe.


 

       Na niniejszej aukcji możecie Państwo zakupić najnowszy i według wielu kolekcjonerów najlepszy katalog Polskich Banknotów i ich wzorów. Czesław Miłczak oraz jego konsultanci po ponad 10 latach od wydania z 2012 roku ukazali najnowsze dzieło poświęcone wiedzy o pieniądzu papierowym.

        W katalogu zawierającym w sumie 1164 strony możemy znaleźć rozszerzone i uzupełnione o najnowsze odkrycia pozycje polskich banknotów oraz wzorów.

        Wydanie formacie B5 zawiera szyte kartki oraz sztywną lakierowaną okładkę co wraz z niezmiernie wartościową treścią czyni go pozycją ekskluzywną wśród katalogów.

        Jest to najznakomitsza wydana do tej pory pozycja dla kolekcjonerów, znawców, profesjonalistów i amatorów zainteresowanych pieniądzem papierowym. Na książkę Pana Czesława Miłczaka powołują się wszystkie domy aukcyjne na świecie i najbardziej znane firmy gradingowe, oferujące polskie banknoty.

 Katalog zawiera:

       Wykaz drukarni banknotów polskich, techniki drukarskie, znaki wodne, oznaczenia, numeracje banknotów, wzory banknotów, przykłady wzorów fałszywych, ocena stanu zachowania banknotów. Wszystko to w przejrzystym i eleganckim designie z grafikami w kolorze.


Ilość: sprzedane
Stan: 1
Nr pozycji: 1249012

Cena: 1 200