Wybrany przedmiot nie jest już dostępny, ale może zainteresują Cię podobne przedmioty:
Medal Jan Paweł II Santo Subito, st. L
Ag500, 15,00g, #U
Trytek Numizmatyka
zobacz inne aukcje
Medal Jan Paweł II Santo Subito
Metal: | srebro 500 |
Waga katalogowa: |
15,00g |
Średnica: |
34,00mm |
Stan Zachowania: |
L, patyna, ślady palców |
Sprzedawany przedmiot ukazany na zdjęciach.
Odbiór osobisty: Trytek Numizmatyka — ul. Edmunda Bałuki 20 — Szczecin — pon-pt (9.00 - 17.00)
Kontakt: E-mail: kontakt@trytek.pl — Tel: 91 431 54 83 — Kom: 604 576 816
Data zakończenia: 20-01-2021 21:13:00
Do końca: zakończona
Stan:
L
Nr pozycji: 848613
Cena: 31 zł
Użytkownik | Cena | Data |
Licytujący nr 1 | 31 zł | 20-01-2021 10:16:25 |
Licytujący nr 2 | 30 zł | 19-01-2021 22:23:55 |
Licytujący nr 3 | 25 zł | 19-01-2021 11:41:50 |
Licytujący nr 4 | 11 zł | 15-01-2021 14:18:53 |
Licytujący nr 5 | 10 zł | 12-01-2021 21:53:41 |