Wybrany przedmiot nie jest już dostępny, ale może zainteresują Cię podobne przedmioty:
Medal, Igrzyska Olimpijskie Sapporo 1972, st. L-
Ag999, 15g
Trytek Numizmatyka
zobacz inne aukcje
Medal, Igrzyska Olimpijskie Sapporo 1972
Metal: | Srebro 999 |
Waga katalogowa: |
15 g |
Wymiary: | 35 mm |
Stempel: | lustrzany |
Stan Zachowania: |
L-, patyna |
Sprzedawany przedmiot ukazany na zdjęciach.
Odbiór osobisty: Sklep Kolekcjoner — ul. Edmunda Bałuki 20 — Szczecin — pon-pt (10.00 - 18.00)
Kontakt: E-mail: biuro@sklepkolekcjoner.pl — Tel: 91 431 54 83 — Kom: 604 576 816
Data zakończenia: 17-12-2019 20:56:00
Do końca: zakończona
Stan:
L-
Nr pozycji: 672647
Cena: 56 zł
Użytkownik | Cena | Data |
Licytujący nr 1 | 56 zł | 16-12-2019 23:18:36 |
Licytujący nr 2 | 55 zł | 12-12-2019 21:46:25 |
Licytujący nr 3 | 20 zł | 08-12-2019 12:09:00 |
Licytujący nr 4 | 13 zł | 11-12-2019 21:59:28 |
Licytujący nr 5 | 11 zł | 10-12-2019 11:29:45 |