Back to Top
Złoto: 8823.80 PLN   Srebro: 98.55 PLN USD: 3.99 PLN   EUR: 4.31 PLN
Wersja mobilna
PL EN
Menu

Medal, Konrad Adenauer, st. L-

Ag999, 14,86g

Trytek Numizmatyka
zobacz inne aukcje

sklepkolekcjoner.pl

Medal, Konrad Adenauer

Metal: Srebro 999
Waga katalogowa:
14,86 g
Wymiary: 35 mm
Stempel: lustrzany
Stan Zachowania:
L-, patyna

 Medal w kapslu ochronnym. Porysowany.

 Medal wystawiony ponownie, nieodebrany przez kupującego.

 Sprzedawany przedmiot ukazany na zdjęciach.

Odbiór osobisty:  Sklep Kolekcjoner — ul. Edmunda Bałuki 20 — Szczecin — pon-pt (10.00 - 18.00)

Kontakt:   E-mail: biuro@sklepkolekcjoner.plTel: 91 431 54 83 — Kom: 604 576 816

Data zakończenia: 14-04-2020 20:37:00
Do końca: zakończona
Stan: L-
Nr pozycji: 716662

Cena: 35

Użytkownik Cena Data
Licytujący nr 135 zł14-04-2020 15:15:25
Licytujący nr 234 zł14-04-2020 20:35:00
Licytujący nr 330 zł14-04-2020 09:43:34
Licytujący nr 430 zł14-04-2020 14:42:02
Licytujący nr 527 zł14-04-2020 11:12:42
Licytujący nr 62 zł12-04-2020 18:56:44
Licytujący nr 71 zł06-04-2020 12:03:44