Wybrany przedmiot nie jest już dostępny, ale może zainteresują Cię podobne przedmioty:
5 $ Palau 2010 Kompleks Świątyń Kiyomizu-Dera Ag 0.925
Kolekcjonerska moneta - Srebro próba: 0,925 waga 25 g
Antykwariat Numizmatyczny Wieczorek
zobacz inne produkty
Moneta widoczna na zdjęciach
Moneta : 5 $ Palau z 2010 roku
Stan monety : UNC
Patyna : NIE
Zdjęcia zrobione po otwarciu kapsla*
Stan kapsla : niewielkie - ryski/ mikro - ryski , drobne przetarcia znajdują się tylko i wyłącznie na kapslu.
Srebro próba : 0.925
Waga : 25 gram
Średnica : 38,61 mm
Stempel : Lustrzany
Ilość: sprzedane
Stan:
L
Nr pozycji: 911840
Cena: 155 zł